Çocuk Gözlük Markaları

Valör Optik

TOMATO GLASSES BEBEK VE ÇOCUK OPTİK ÇERÇEVE FİYATI VEYA MODEL BİLGİLERİ İÇİN SAĞ ALTTAKİ 7/24 WhatsApp UYGULAMAMIZA TIKLAYIN VEYA BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN.

Tel: +90 216 356 33 13

Cep / WhatsApp: +90 532 458 25 67

Çocuklar için gerekli olan 'güvenlik' ve 'rahat uyum'un eksiksiz uygulanması

-Tüm çerçevenin hafifliği yalnızca 5,9 g ağırlığındadır ve rahat bir oturuş sağlar ve basıncı en aza indirir.

-Şakak Japon beta titanyum malzemeden yapılmış olup, ön kısmı 0.5T Alman paslanmaz çelikten yapılmıştır, kolay zarar görmez ve yüzü korurken baharatlı rahatlık sağlar.

VYCOZ ÇOCUK OPTİK ÇERÇEVE FİYATI VEYA MODEL BİLGİLERİ İÇİN SAĞ ALTTAKİ 7/24 WhatsApp UYGULAMAMIZA TIKLAYIN VEYA BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN.

Tel: +90 216 356 33 13

Cep / WhatsApp: +90 532 458 25 67

MİRAFLEX BEBEK VE ÇOCUK OPTİK ÇERÇEVE FİYATI VEYA MODEL BİLGİLERİ İÇİN SAĞ ALTTAKİ 7/24 WhatsApp UYGULAMAMIZA TIKLAYIN VEYA BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN.

Tel: +90 216 356 33 13

Cep / WhatsApp: +90 532 458 25 67

MİRAFLEX BEBEK VE ÇOCUK GÖZLÜKLERİ

mraflex oklu cocuk grsel

-Miraflex Gözlüklerde, çocuğunuzun güvenliğiyle ilgili olarak bütün detaylar düşünülmüştür.Esnek ve Güvenli İtalyan yapımı çerçeveleri n oluşumunda hiçbir metal parça ve aparat kullanılmamıştır. Tüm malzeme hipoallerjeniktir ve anti kansorejen renklendirme ile üretilmiş olup ense bandı beraberinde sunulmaktadır.

-Miraflex çerçeveleri, burun pedleri ve doğası gereği ortaya çıkan risklere olan ihtiyacı ortadan kaldıran anatomik olarak tasarlanmış bir köprü sunar. Elastik bant başın arkasını sarar ve herhangi bir elastik gevşeklik oluşmasını düşünerek ayarlanabilir aparat ile çerçevelerin yüzüne düzgün oturmasını sağlar.

-Miraflex ; ihtiyaç olan ürüne ulaşılabilmesi için sayısız kombinasyon sunar. Renk, model ve boyut ile, çocuğunuzun yüzüne mükemmel bir stil ve uyum sağlayacağından emin olabilirsiniz. Tüm çerçeveler prizmatik mercek montajına uygun olup; rahatça , reçete değeri +/- 28 kadar diyoptrilerde sağlıklı kullanım sunmaktadır.

FİSHER PRİCE BEBEK VE ÇOCUK OPTİK ÇERÇEVE FİYATI VEYA MODEL BİLGİLERİ İÇİN SAĞ ALTTAKİ 7/24 WhatsApp UYGULAMAMIZA TIKLAYIN VEYA BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN.

Tel: +90 216 356 33 13

Cep / WhatsApp: +90 532 458 25 67

fisherprice ereve grselfisher price ereve1fisher price ereve2fisher price optik ereve1

FİSHER PRİCE BEBEK VE ÇOCUK GÖZLÜKLERİ

-Hafif, sağlıklı, konforlu, ergonomik, antikansorejen ve güvenlikli olan silikon malzemeden üretilmektedir. Malzeme daha çok İnfant’a (kucak bebeği, küçük çocuk) uyumlu olarak sağlık onayları alınmış bir malzemeden üretilen gözlüktür.

-Bebeklere uyumlu bu üretim malzemenin getirdiği artılarla çerçeve yumuşak, hafif ve ergonomik bir forma ulaştığı gibi; en önemli kazandırdığı özellik hiçbir kimyasal boya kullanımına ihtiyaç olmadan üretim malzemesinin bio renklenmeyi malzemenin oluşmasını sağlayan bileşenlerinin biraraya gelmesi esnasında kazanmış olmasıdır.

-Gözlük üretim aşamasında hiçbir metal parça kullanılmayıp, birleşim aparatları yine yumuşak yapıda eklem parçalarından oluşmaktadır. Bebek ve çocuklarda darbe alma ve düşme durumunda çerçeveden dolayı hiçbir yaralanma söz konusu değildir.

-Gözlük modeli tasarımlarında öne önem verilen bir durum da görüş alanının başarıya ulaşmış olmasıdır.

-Gözlük kullanım konforunu da dikkate alan tasarım burun yapısında hiçbir ek aparat ve çıkıntı kullanmayı uygun bulmayıp bebek burun kemiğinin yumuşak yapısını dikkate olarak oluşum aşamasında baskıyı ortadan kaldırmış olmasıdır. Burun kemik yapısında kalıcı bir deformasyon oluşumunu otadan kaldırmış bebel ürünlerinin ve 4 yaş ve üzeri yapılarda bir yükseklik kullanmayı uygun gören tasarımlarla üretici hizmet vermektedir.

-Fisher Price’ın saplı ve bantlı seçeneği bebeğin ve çocuğun rahat etmesi için büyük bir avantaj sağlar. Gözlük kullanımı ihtiyaca göre her iki seçenekte de sağlıklı ve güvenliklidir.

-Ayrıca sapların ucuna takılabilen Fisher Price üretiminin dışında yardımcı bantlarla bebek ve çocukların gözlüklerini konforlu kullanabilmeleri için destek olmaya çalışıyoruz.

WhatsApp